uslugi slusarskie

uslugi slusarskie

Jak Własna wydać książkę w 30 dni

Uff, książka została napisana i nadszedł czas, aby doprowadzić swoje dzieło na rynek. Oto krótki Plan 30 dni, aby to zrobić:

Tydzień pierwszy:

Jest to tydzień decyzji. Jeśli nie wybrali tytuł i napisów do swojej książki, zrób to już dziś! Gdy to osiągnąć trzeba będzie napisać sprzedaży kopii do tyłu książki i jeśli plan się online marketing, będziemy chcieli stronę sprzedaży. To jest tydzień również określić, ile chcesz pobierać opłaty za książki i ustalić, ile pieniędzy chcesz wydać na marketing i promocję, dystrybucję i drukowanie. Jeżeli nie masz jeszcze pakiet oprogramowania księgowego, należy rozważyć uzyskanie jednego lub zatrudnić księgowego. Wreszcie, warto rozważyć, czy chcesz wynająć edytor, aby przejść nad książką po raz ostatni, zanim został on wydrukowany lub zwolnić go do publicznej wiadomości.

Tydzień drugi:

Więcej decyzje! Obecnie masz do wyboru nazwy firmy. Jeżeli planujesz posiadania strony internetowej, I sugerują, że tak, to będziesz też chcą zarezerwować nazwę domeny. Raz, że jest realizowane, trzeba ustanowić firmę legalnie. Czy jesteś LLC, korporacja, wyłączny właściciel? Określić strukturę biznesową i zarejestrować go z odpowiednimi organami.

Zabawa rzeczy dzieje się w tym tygodniu też. Dostać się do zarejestrowania swojego numeru ISBN książki. (Wizyta ISBN.org). Ostatnim zadaniem tygodnia jest ustalenie, jak masz zamiar sprzedać swoją książkę. Nie trzeba tylko zdecydować, czy chcesz wersję do druku, w wersji elektronicznej lub oba trzeba zdecydować, gdzie chcesz, aby Twoja książka jest dostępna. Decyzje te są ważne, ponieważ będzie ona pomóc w najbliższych tygodniach planowania.

Tydzień trzeci:

Strony internetowe są absolutną musi być dla sprzedaży, promocji i ogólne informacje o Tobie i Twojej firmie.

Wpis zawdzięczamy